• Wpisów: 209
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis: wczoraj, 23:16
  • Licznik odwiedzin: 33 446 / 1010 dni
 
whatsupmegg
 
What's up Megg: Urlop urlop i po urlopie!

Nareszcie...

Ok, muszę przyznać, że to kolejny wyjazd do Polski, który mogę zaliczyć do tych udanych. Ale teraz już wiem, że jest tak tylko dzięki Niemu. Potrafi naładować mi baterie do granic możliwości, aby starczyło na kilka następnych miesięcy.

Jednocześnie muszę się przyznać, że każdy kolejny wyjazd do Polski utwierdza mnie w tym, że to nie jest miejsce dla mnie. Zbyt szybko polubiłam inną mentalność ludzi, inne podejście do wszystkiego i święty spokój. W PL coraz bardziej nie potrafię się odnaleźć, coraz więcej mi przeszkadza, coraz więcej denerwuje.
Tak, człowiek szybko przyzwyczaja się do lepszego. I nie mam tu na myśli strefy finansowej, bo tu - jak i wszędzie - bywa różnie.

I im bardziej czuję, że to już nie jest miejsce dla mnie, tym mocniej tęsknię za Polską. :( Tym ciężej mi wyjeżdżać. Celowo wykupuję miejsce przy oknie, aby móc ukryć twarz w okienku, aby nikt nie widział moich spływających łez. A pierwsza myśl po postawieniu stopy na płycie lotniska to liczba miesięcy do kolejnego wyjazdu. Mimo iż nie chcę tam latać. Jestem rozdarta. Roztrzęsiona lekko nawet.

Bez sensu to wszystko...
ehhh

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.